Ciemna wystawa dotyczy dotyczy wszystkiego poza zmysłem wzroku

 

WOMAI – World Of My All Inspirations to miejsce doświadczania świata od innej innej strony niż na co dzień. Stworzone dwie wystawy, jasna i ciemna zachwycają, zmieniają się do spojrzeń na rzeczywistość z różnych perspektyw oraz bawiąc uczą się o świecie.

Ciemna wystawa dotyczy dotyczy wszystkiego poza zmysłem wzroku. Tutaj w absolutnych ciemnościach będziesz mógł doświadczyć świata w identyczny sposób jak osoby niewidome. Niewidomy przewodnik, który początkowo będzie dla Ciebie tylko ruchome ruchy, pomaga wybrać owoce na targu i przyprawy do gotowania oraz zabierze na wycieczkę do leśnej kniei, a nieostrożni mogą nadepnąć niedźwiedziowi na odcisk. Tutaj również chwalimy się całkowicie autorzy charakterem wystawy. Czy jej utworzone są między innymi ok 500 metrów przewodów, kilkadziesiąt głośników, niezliczona ilość olejków zapachowych i… skafander płetwonurka?

WOMAI to jedno z niewielu miejsc, gdzie osoby niepełnosprawne i sprawne fizycznie są traktowane jak równy z równym. Jest to również szansa ciekawego zatrudnienia dla osób niewidomych.