Konkurs z okazji Dnia Puzzli

Konkurs z okazji Dnia Puzzli 23-29.01.24

Lubisz układać puzzle? Jeśli tak, to 29 stycznia jest szczególny dzień dla Ciebie – Międzynarodowy Dzień Puzzli.

To święto jest obchodzone od około połowy lat 90-tych XX wieku. Prawdopodobnie zostało zainicjowane przez amerykańskich producentów wszelkich rodzajów zabaw umysłowych. Celem Dnia jest zwrócenie uwagi na pozytywny wpływ puzzli i innych łamigłówek na mózg dzieci jak i osób starszych. Wśród wielu korzyści można wyróżnić:

  • rozwijanie koncentracji,
  • działanie antystresowe i wyciszające,
  • uczenie logicznego myślenia,
  • wspieranie procesów uczenia się,
  • pozytywny wpływ na pamięć wzrokową.


W Centrum Nauki i Zmysłów WOMAI również będziemy świętować Międzynarodowy Dzień Puzzli. Chcielibyśmy zaprosić Ciebie do wzięcia udziału w konkursie na Facebooku. Wyślij zdjęcie swoich ulubionych puzzli. Skorzystaj z szansy na wygranie nagrody. Konkurs będzie trwać od 23 stycznia do 29 stycznia godz. 15:00 bieżącego roku. 29 stycznia o godz. 20:00 zostaną ogłoszone wyniki i skontaktujemy się ze zwycięzcami przez messengera. Nagrody będzie można odebrać w WOMAI na ul. Pawiej 34 w Krakowie lub wyślemy je pocztą. Każdy zwycięzca otrzyma wyjątkowe, drewniane puzzle, których elementy są związane z WOMAI.

Zasady konkursu:

1. Polub stronę WOMAI na Facebooku.
2. Dodaj jedno zdjęcie swoich ulubionych puzzli w komentarzu pod postem w wydarzeniu „Konkurs z okazji Dnia Puzzli w WOMAI” (dostępnym na stronie WOMAI na Facebooku).
3. Zbierz minimum 30 polubień zdjęcia.
4. Trzy zdjęcia z największą liczbą polubień wygrają nagrody.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Czekamy na Twoje zdjęcie.

Autor: Agata

pl_PLPolski