Pokazy eksperymentalne dla całej rodziny 03

Już w te ferie! Pokazy eksperymentalne dla całej rodziny!

Zrozumieć chemię i fizykę bez otwierania podręcznika? Dowiedzieć się przy okazji, w jaki sposób wykonać spektakularne eksperymenty, które przybliżą nam wiedzę o otaczającym nas świecie? To możliwe na naukowych pokazach eksperymentalnych!

Pokazy eksperymentalne dla całej rodziny 04

Ferie zimowe coraz bliżej, aby wykorzystać czas wolny maksymalnie, warto pomyśleć o nietypowym zajęciu, które dostarczy zarówno rozrywki, jak i nabierze edukacyjnego wymiaru.

Przez dwa tygodnie, w wybrane dni, w Centrum Nauki i Zmysłów WOMAI organizowane będą eksperymenty naukowe dla całej rodziny. Prowadzić je będzie przewodnik naukowiec, który w zaskakujący i nieoczekiwany sposób wyjaśni w sposób praktyczny niezwykłe fenomeny natury. Gwarantujemy, że dzięki eksperymentom Twoje dziecko zainspiruje się do samodzielnego odkrywania sekretów świata.

Pokazy eksperymentalne dla całej rodziny 02

Co Was czeka?

Zabawa z ogniem (oczywiście w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach): czy da się podpalić rękę tak, aby nie spłonęła? Nie ominą Was również zabawy z ciśnieniem oraz siłą atmosfery. A także… jak zobaczyć niewidzialne, czyli niezwykłe zjawisko pękającego balonu.

Pokazy eksperymentalne dla całej rodziny 01

Daj się zanurzyć w świat eksperymentów! O szczegóły można zapytać mailowo, telefonicznie lub bezpośrednio w Centrum. Czekamy na Was!

pl_PLPolski