WOMAI Kraków

Atrakcyjne oferty dla firm

Rozwój w ciemności online

Internetowa podróż w ciemność to poszerzenie horyzontów pozwalające spojrzeć na świat z innej perspektywy – z perspektywy osoby niewidomej.

O wydarzeniu

Jest to wirtualne spotkanie, podczas którego pokazywane są elementy wystawy ,,w stronę ciemności”, którą na co dzień można zwiedzać w naszym centrum. Prowadzi je osoba niewidoma, która przez całą podróż pełni rolę przewodnika. Tym samym, przybliża uczestnikom swój świat, rozmawiając z nimi oraz zachęcając ich do zadawania pytań. 

Nasi goście przez całe spotkanie z zakrytymi oczami podejmują różne wyzwania, dzięki czemu mogą zgłębić świat osoby niewidomej. Niezwykły realizm sytuacji zapewniają wysoko zaawansowany system dźwiękowy, które przez całą podróż towarzyszą uczestnikom.

Co ma na celu?

Podróż ma na celu integrację pracowników i zacieśnienie relacji między nimi, dając jednocześnie okazję do oderwania się od codzienności i przeżycia czegoś nietypowego. Takie spotkanie to świetna okazja, by otworzyć swoją firmę na nowe doświadczenia, budując tym samym pozycję marki wśród nowych klientów, a także wdrażając pracowników do wejścia na nowe ścieżki kariery. 

Korzyści jakie niesie za sobą uczestnictwo w internetowej podróży to poszerzenie zainteresowań społecznych pracowników i integracja zespołu, przy jednoczesnym pokazaniu danej firmy jako wszechstronnie rozwijającej się marki. Nietuzinkowe osobowości naszych przewodników staną się inspiracją do szukania awangardowych sposobów kreowania wizerunku firmy, a internetowa podróż da możliwość zdobycia wiedzy na temat dostosowania swojego produktu do potrzeb grupy osób niepełnosprawnych.

Przed spotkaniem każdy uczestnik proszony jest o przygotowanie określonych w instrukcji przedmiotów. Są to rzeczy użytku codziennego, których zgromadzenie nie wymaga wysiłku.

Liczba uczestników spotkania:

 • w języku polskim jest nieograniczona
 • w języku angielskim max. 150 osób
 • w języku hiszpańskim max. 50 osób
 • w języku francuskim max. 50 osób
 • Czas trwania: 1,5 godziny.
 • Koszt: do 10 osób – 600 zł,
 • Powyżej 10 osob – 60 zł za osobę.
 • Możliwość wystawienia faktury VAT.

team building

Kluczem do sukcesu zawodowego jest nie tylko ciężka praca, ale również nieustanny rozwój relacji międzyludzkich. W WOMAI zapewniamy pracownikom możliwość poznania się od innej strony, zgłębienia swoich pasji i zjednoczenia swoich celów.

Specjalną ofertę spotkań typu teambuilding kierujemy przede wszystkim do pracowników różnego rodzaju firm. Spotkania te mają na celu poszerzenie znajomości i otwarcie się na różnorodność. Po więcej szczegółów serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Wykłady

Jako twórcy nieustannie rozwijającego się centrum, wiemy jak ważny jest ciągły progres i dynamika działania. Oprócz dwóch stałych wystaw, które pomagają nam zmienić punkt widzenia na otaczający nas świat, proponujemy również dodatkowe atrakcje.

Przewodnicy z wystawy ,,w stronę ciemności” chętnie dzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, oferując inspirujące wykłady na różnorodne tematy, między innymi:

 • Pies przewodnik – przyjaciel osób niewidomych
 • Goalball – sport dla osób niewidomych
 • Mówi biegle w 3 językach, uprawia sport, podróżuje… – o swoich przygodach opowiada niewidomy Paweł
 • Kultura wobec osób niewidomych
 • Niewidomy gra na perkusji.

Zaufali nam już

Masz pytania do podróży w ciemność online?

Masz pytania do podróży w ciemność online?
Wyślij nam swoje pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą!

pl_PLPolski