Team building dla firm

TEAM BUILDING

Kluczem do sukcesu zawodowego jest nie tylko ciężka praca, ale również nieustanny rozwój relacji międzyludzkich. W WOMAI zapewniamy pracownikom możliwość poznania się od innej strony, zgłębienia swoich pasji i zjednoczenia celów.

W ofercie spotkań typu team building figurują dwa nietuzinkowe wydarzenia: ,,w stronę światła” i ,,w stronę ciemności”.

Podczas integracji ,,w stronę światła” przewodnik proponuje gościom podróż przez zjawiska fizyczne, przekazując garść ciekawostek i zapewniając dobrą zabawę. W trakcie oprowadzania uczestnicy biorą udział w licznych wyzwaniach, podczas których, rywalizując ze sobą, zacieśniają więzi i rozwijają umiejętność współpracy.

Na spotkaniu ,,w stronę ciemności” uczestnikom towarzyszy niewidomy przewodnik, który wychodzi z propozycją licznych wyzwań do wykonania bez użycia wzroku. Na moment gasną wszystkie światła, a goście próbują poradzić sobie w całkowitej ciemności. W ramach oferty zapewniony jest również inspirujący wykład prowadzony przez osobę niewidomą.

Oba wydarzenia mają na celu integrację pracowniczą, budowanie wzajemnego zaufania i oderwanie się od codzienności. Uczestnicy poszerzają perspektywę, otwierając się jednocześnie na różnorodność.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj o naszą ofertę! Zostaw swój e-mail, skontaktujemy się z Tobą.

pl_PLPolski