Team building dla firm

TEAM BUILDING

Kluczem do sukcesu zawodowego jest nie tylko ciężka praca, ale również nieustanny rozwój relacji międzyludzkich. W WOMAI zapewniamy pracownikom możliwość poznania się od innej strony, zgłębienia swoich pasji i zjednoczenia celów.

W ofercie spotkań typu team building figurują dwa nietuzinkowe wydarzenia: ,,w stronę światła” i ,,w stronę ciemności”.

Podczas integracji ,,w stronę światła” przewodnik proponuje gościom podróż przez zjawiska fizyczne, przekazując garść ciekawostek i zapewniając dobrą zabawę. W trakcie oprowadzania uczestnicy biorą udział w licznych wyzwaniach, podczas których, rywalizując ze sobą, zacieśniają więzi i rozwijają umiejętność współpracy.

Na spotkaniu ,,w stronę ciemności” uczestnikom towarzyszy niewidomy przewodnik, który wychodzi z propozycją licznych wyzwań do wykonania bez użycia wzroku. Na moment gasną wszystkie światła, a goście próbują poradzić sobie w całkowitej ciemności. W ramach oferty zapewniony jest również inspirujący wykład prowadzony przez osobę niewidomą.

Oba wydarzenia mają na celu integrację pracowniczą, budowanie wzajemnego zaufania i oderwanie się od codzienności. Uczestnicy poszerzają perspektywę, otwierając się jednocześnie na różnorodność.

Rozwój w ciemności online

Internetowa podróż w ciemność to poszerzenie horyzontów pozwalające spojrzeć na świat z innej perspektywy – z perspektywy osoby niewidomej.

O wydarzeniu

Jest to wirtualne zwiedzanie z elementami wystawy ,, w stronę ciemności ”, którą na co dzień można zwiedzać w Centrum WOMAI. Prowadzi je osoba niewidoma, która przez całą podróż pełni rolę przewodnika, przybliżając uczestnikom swoją perspektywę, rozmawiając z nimi oraz zachęcając do zadawania pytań.

Goście przez całe spotkanie z zakrytymi oczami, siedząc wygodnie przed swoimi komputerami, podejmują różne wyzwania z dnia codziennego. Niezwykły realizm sytuacji zapewnia udostępniona uczestnikom rozbudowana ścieżka dźwiękowa, która towarzyszy im przez całą podróż.

Co ma na celu?

Podróż ma na celu integrację pracowników i zacieśnienie relacji między nimi, dając jednocześnie okazję do oderwania się od codzienności i przeżycia czegoś nietypowego. Takie spotkanie to świetna okazja, by otworzyć swoją firmę na nowe doświadczenia, budując tym samym pozycję marki wśród nowych klientów, a także wdrażając pracowników do wejścia na nowe ścieżki kariery. Internetowa podróż daje możliwość zdobycia wiedzy na temat dostosowania swojego produktu do potrzeb grupy osób niepełnosprawnych.

Internetowa podróż daje możliwość zdobycia wiedzy na temat dostosowania swojego produktu do potrzeb grupy osób niepełnosprawnych. Przed spotkaniem każdy uczestnik proszony jest o przygotowanie określonych w instrukcji przedmiotów. Są to rzeczy użytku codziennego, których zgromadzenie nie wymaga wysiłku.

Liczba uczestników spotkania:

  • w języku polskim jest nieograniczona
  • w języku angielskim max. 150 osób
  • w języku hiszpańskim max. 50 osób
  • w języku francuskim max. 50 osób
  • Czas trwania: 1,5 godziny
  • Możliwość wystawienia faktury VAT.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj o naszą ofertę! Zostaw swój e-mail, skontaktujemy się z Tobą.

pl_PLPolski