WOMAI gra z WOŚP

WOMAI gra z WOŚP 28.01.24

Centrum Nauki i Zmysłów WOMAI wspiera 32. Finał WOŚP zbierając pieniądze do puszki firmowej do dnia Finału, a także wystawiając aukcję na allegro.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Mottem akcji jest „Tu wszystko gra OK!”. Cel 32. Finału WOŚP to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Czy warto wesprzeć zbiórkę publiczną podczas 32. Finału WOŚP? Jeśli masz wątpliwości, mamy nadzieję, że przekonają Cię liczby. W ciągu 31 Finałów WOŚP zebrało blisko 2 miliardy złotych i kupiło 71,5 tysiąca urządzeń. Zapraszamy do WOMAI w celu wrzucenia datku do puszki na recepcji i dołączenia do tej wyjątkowej akcji.

Zachęcamy również do sprawdzenia i licytowania aukcji WOMAI na allegro, z której środki zostaną przekazane WOŚP. W tym roku wystawiliśmy voucher dla grupy do 10 osób na udział w wirtualnej podróży w ciemność. Jest to świetne rozwiązanie, aby zintegrować zespół, pobudzić zmysły i rozwinąć kreatywność, jednocześnie dobrze się bawiąc i poszerzając swoją wiedzę na temat funkcjonowania osób niewidomych.

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/womai-krakow-voucher-dla-10-os-na-wirtualna-podroz-w-ciemnosc-15022532005

pl_PLPolski